Spamownik

Chcesz zachęcić do czytania Twojego bloga? Chcesz, żebym zajrzała?
Tu jest miejsce na reklamę!
Spamujcie do woli ;)
Ale UWAGA! Bardziej wezmę pod uwagę kogoś, kto czyta i komentuje moje opowiadanie.

10 komentarzy:

 1. http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świat bez zrozumienia i obrzucania drugiego człowieka błotem. Tak można streścić życie młodej Pauliny, która od losu nie oczekuje już nic dobrego. Jej smutne zielone oczy straciły dawną radość i zaszły szklaną warstwą łez, które stały się jej jedynymi znajomymi. Dziewczyna nie wie już, co to śmiech. Jest jednak za słaba, aby skończyć swój żywot. Nie umie odważyć się na ten krok. Próbując zapomnieć o przeszłości, będzie musiała dojść do wniosku, że życie ma jednak kolorowe odcienie. Na swojej drodze spotka wielu ludzi gotowych pójść za nią w ogień ale także takich, chcących ją w ten płomień popchnąć. Tylko od niej zależy kogo wybierze. Kto pomoże jej poukładać dawne, skomplikowane sprawy? Jak zareagują bliscy Pauli, kiedy dowiedzą się o pewnym grudniowym wieczorze? Nie jest to historia tylko o miłości, ale także o walce o swoje w miarę normalne życie.
  ZAPRASZAM
  http://wystarczy-zapomniec-o-tym-co-bylo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dura lex, sed lex.

  W świecie Nocnych Łowców nareszcie zapanował czas pokoju.
  Wszystkie wrogie nacje złożyły swoją broń.
  Clave rozłożyło swą pieczę nad całym światem.

  Clave jednak nie wie, że w szkockim mieście Edynburg
  mieszka nieznana im istota.
  Syrena.

  Co zrobi pewien młody Nocny Łowca,
  kiedy spotka ją na swej drodze?
  Zabije ją?

  Dowiesz się na: http://niech-milosc-zwyciezy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. „Chciwość - jeden z siedem grzechów głównych. Nikt nie spodziewał się, że jeden pychny występek może mieć tak opłakane skutki. Rozzłoszczenie bogów to jedno, a zlekceważenie ich...
  Za słabości ludzkie,
  istot od Was słabszych,
  których żeście nie wygnali,
  które grzechem także Waszym,
  przyjdzie Wam zapłacić.
  Zapomniane przed laty ostrzeżenie, zaczyna niszczyć dotychczas spokojne życie Eksperymentów. Podejrzani ludzie, którzy pojawiają się znikąd, niepokoją ich. Lecz tylko jedna z nich odczuwa strach - zabłąkana Racheal.
  Cudze wspomnienia zaczynają plątać się z jej własnymi, a z pozoru niewinne sny zamieniają się w przerażający koszmar na jawie. Zagubiona nastolatka popada w coraz większy obłęd. Powraca do swoich starych nawyków - narkotyków. Zmory przeszłości wracają, a osierocona dziewczyna nie wie, do kogo ma się zwrócić o pomoc.
  Czy ktoś odpowie na jej niezadane pytania? Co zrobili ludzie w przeszłości, że za ich błędy muszą płacić niewinni? Jaką rolę w tym wszystkim mają Eksperymenty?
  I jeszcze te sowy. Dlaczego każdej nocy o północy siadają na jej parapecie? Zwykły przypadek czy oznaka nawracających Gemales - piekielnych bliźniaczek?”
  Serdecznie zapraszam na rozdział pierwszy na: zapomniane-przeznaczenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jacqueline była normalną nastolatką. To prawda, może nie była jakoś super popularna, ale miała przy sobie przyjaciół i wiodła w miarę normalne życie. Do czasu.
  Gdy znienawidzony przez nią nauczyciel matematyki zamienia się w potwora, a ona sama trafia do obozu i dowiaduje się, że jest herosem, córką Nike, bogini zwycięstwa, wszystko wywraca się do góry nogami, a ona nie wie, co robić.
  Czy w XXI wieku greccy bogowie, herosi i potwory mają jeszcze prawo bytu? Co się stanie, gdy pomniejsi bogowie uznają, że teraz władza należy się im i będą chcieli wykorzystać do tego swoje dzieci? Czy przez nienawiść rodziców najlepsi przyjaciele mogą stać się największymi wrogami? I chyba najważniejsze, czy w świecie ogarniętym wojną jest czas na miłość?

  Zapraszam na moje nowe opowiadanie :3
  http://please-dont-change-anything.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Anna to córka właścicieli firmy ochroniarskiej. Siedemnastolatka prowadzi podwójne życie. Z jednej strony jest zwykłą nastolatką, a z drugiej ochroniarzem z przeszłością.
  Wszystkie kłopoty zaczęły ją spotykać, gdy przyjęła kolejne zlecenie.
  Śmierć, ból, strach, kłamstwa.
  Widziała śmierć bliskiej osoby i postanowiła się zemścić.
  Nie wiedziała tylko o tym, że zabijając swoich wrogów, pomogła prawdziwemu prześladowcy...

  opowiadanie-nienawisc.blogspot.com

  -------------
  Naomi Grey to dziewczyna z bogatej rodziny, która dostaje wszystko czego zapragnie. Ma wspaniały dom, drogi samochód, chodzi do prywatnego i jednego z najlepszych liceum. Jednak jeden dzień powoduje, że musi o tym zapomnieć na kilka miesięcy, które powinny ją zmienić. Gdy wraca nic nie jest takie jak wcześniej. Jej rodzice rozstają się z nieznanego powodu, a matka ma już nowego. Dziewczyna będzie musiała zamieszkać z nią i jej nową rodziną. Siedemnastolatka nie zamierza się poddać i zrobi wszystko by dowiedzieć się co stało się przez kilka miesięcy jej nieobecności.
  Co się stanie gdy pozna największy sekret swojej nowej siostry?
  Pogrąż ją jeszcze bardziej, czy pomoże?
  Na jej drodze stanie też On.
  Tajemniczy, niebezpieczny. Podobno uzależniony od seksu...
  Czy nastolatka się zmieni i doceni to co ma? Co się stanie, gdy ludzie dowiedzą się o niej pewnej informacji?
  Każdy z tej trójki ma sekret, którego nie chcą powiedzieć nikomu. Ale czy to się uda?
  Jedno jest pewne, połączy ich Świat Bez Tolerancji.

  swiatbeztolerancji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. A co mi tam: and-she-died.blogspot.com
  XD

  OdpowiedzUsuń
 9. http://recenzje-hermiony.blogspot.com/

  Rożne recenzje, które na pewno Was zaciekawią. Głosujcie na film tygodnia :)

  OdpowiedzUsuń

 10. [SPAM]

  Fantastyka/psychologia/dramat

  Kolorowe plakaty, zapach popcornu oraz waty cukrowej, pan na szczudłach, biegające dzieci przy klatkach z egzotycznymi zwierzętami. Kojarzy Ci się to z czymś? Z cyrkiem? Słusznie. Artletta, blond włosa dwudziestolatka, podpisała umowę pracy i tym samym zapieczętowała swoje przyszłe życie z nadzieją, że to wyjdzie tylko na dobre. Czy ma rację? Przekonasz się. Jeszcze jedno. Boisz się klaunów? Słusznie!

  Zapraszam.

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń